Graj Akumulatory i Odbieraj Bonusy

Promocje związane z obstawianiem kuponów wielokrotnych to coraz częstsza oferta u polskich bukmacherów. Postanowiliśmy sprawdzić kilka bonusów u topowych operatorów zakładów bukmacherskich: Lvbet, Totolotek i forBET.

Lvbet proponuje „bezpieczny kupon 5+”. Zwrot stawki do 50PLN przyznawany jest co poniedziałek graczom, którzy w zakładzie kombi składającym się z minimum 5 zdarzeń wytypowali błędnie jedno z nich. W promocji biorą udział kupony z minimalnym kursem kombi 3.0 i stawką kuponu nie niższą niż 20PLN.

Kolejna ciekawa oferta na akumulatory czeka na Was w Totolotku. Jest to promocja premiująca kupony kombi zawierające wydarzenia dotyczące piłki nożnej. Jeżeli na minimum 4 wydarzenia na kuponie, chociaż jeden dotyczy piłki nożnej, otrzymasz bonus 10% do wniesionej stawki. Maksymalnie można dostać 20PLN bonusu.

Jeszcze ciekawiej prezentuje się oferta AKO Friendly proponowana przez forbet. Jest to oferta premiująca dwa typy sytuacji. Po pierwsze bonus 10PLN jest dostępny dla graczy którzy maja już w historii swojego konta 10 przegranych akumulatorów z minimum 3 zdarzeniami. Po drugie bonus 5PLN lub 10PLN jeśli tylko jedno zdarzenie zepsuło kupon wielokrotny. Dla kuponu od 5 do 8 zdarzeń niższa kwota, dla kuponu powyżej 8 zdarzeń 10PLN.

Jak widać warto obstawiać akumulatory. Wybierz ulubionego bukmachera i zagraj.

Leave a Reply